close
تبلیغات در اینترنت
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا - 3

معرفی و اخبار جدید روستا

اطلاع رسانی روستا

میانرز,روستای میانرز

روستا,خبر های جدید روستا

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران
معرفی روستاهای ایران

اعلانات سایت
روستای ایرین

شنبه 03 شهريور 1397

معرفی روستای ایرین

روستای ایرین در شهرستان اسلامشهر و بخش احمدآباد مستوفی قرار دارد. طبق سرشماری سراسری سال 1390 جمعیت این روستا 1936 نفر و 542 خانوار است. ایرین دارای 2 بقعه متبرکه می باشد که محل دفن امامزادگان ذکریا و محمد علیهم السلام (از نوادگان امام موسی کاظم علیه السلام) است. روستای شهید پرور ایرین 6 شهید بزرگوار به انقلاب اسلامی تقدیم نموده است.

روستای پیله ورین

شنبه 03 شهريور 1397

معرفی روستای پیله ورین

پیله ورین یکی از آخرین روستاهای مرزی استان قزوین می باشد که تقریبا هم مرز با استان زنجان است. این روستا از توابع دهستان نیارک بخش طارم سفلی شهرستان قزوین است. دهکده پیله ورین یکی از بکرترین و زیباترین روستاهای این استان است که بدلیل کوهستانی بودن و برخورداری از دو رودخانه در حریم روستا مناظر چشم نواز و آرام بخشی را داراست.

روستای ایمن آباد و کروکلا

شنبه 03 شهريور 1397

معرفی روستای ایمن آباد و کروکلا

روستای ایمن آباد و کروکلا با بیش از چهارصد سال قدمت تاریخی، در دهستان کاری پی از بخش لاله آباد شهرستان بابل در استان مازندران واقع شده است. فاصله روستا تا شهرستان بابل 12 کیلومتر می باشد. روستا در منطقه دشتی قرار دارد و محصول برنج کشاورزانش در نوع خود از مرغوبیت منحصر به فردی برخوردار است.

روستای ورزگ

شنبه 03 شهريور 1397

معرفی روستای ورزگ

روستای ورزگ در ۲۵ کلیومتری شمال شرقی قاین از استان خراسان جنوبی قرار دارد. نام این روستا برگرفته از گیاه فرزگ که در کنار چشمه اصلی این روستا بوده و الان تبدیل به قنات ورزگ شده است می باشد. روستای ورزگ از توابع دهستان قائن از بخش مرکزی شهرستان قائنات است.

روستای قوشه دگرمان

شنبه 03 شهريور 1397

معرفی روستای قوشه دگرمان

روستای قوشه دگرمان یکی از 10 روستای بخش کالپوش از توابع شهر میامی شهرستان شاهرود استان سمنان می باشد. این روستا با جمعیتی بالغ بر 450 نفر و با طبیعتی بکر و دست نخورده در شمال شرقی شهرستان شاهرود واقع شده است و از ویژگیهای طبیعی آن می توان به آبشارها، دشت بسیار زیبای شقایق ها، دشت آفتابگردان و جنگلهای زیبا اشاره کرد.
 

روستای مارین

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای مارین

مارین روستایی زیبا در 36 کیلومتری شمال شهر گچساران در استان چهارفصل کهگیلویه و بویراحمد است. روستای مارین با داشتن آب و هوای مساعد و مناظر دیدنی مکان مناسبی برای گردشگران و مسافران در تابستان و فصل گرما است. شرایط آب و هوایی، نوع معماری و بافت تاریخی و زیبای این روستا باعث شده تا مردم و گردشگران از آن بعنوان ماسوله دوم در جنوب یاد کنند.

روستای گزدون

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای گزدون

روستای گزدون از توابع بخش پاتاوه شهرستان دنا در استان کهگیلویه و بویراحمد می باشد. این روستا با مرکز استان شهر یاسوج 60 کیلومتر فاصله دارد و در مسیر جاده یاسوج به اصفهان، در عرض جغرافیایی 31° 1'21.91"N و طول 51°14'31.87"E واقع گردیده است. این روسـتا بنا بر سرشماری سال 1390 تعداد 64 خـانوار و جمعیت 267 نـفر را در خود جای داده است. این روستا در شمال غربی مرکز اسـتان شهر یاسـوج و در حدود 40 کیلومتری مرکز شهرستان دنا، شهر توریستی سی سخت واقع گردیده است.

معرفی روستای چاغربلاغ

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای چاغربلاغ

در بخش بلبان آباد شهرستان دهگلان در استان کردستان در غرب ایران قرار دارد. چاغربلاغ ازشرق به روستای سرب شیخ حسن٬ از غرب به روستای کاکو علیا و کاکو سفلی٬ از شمال به کوههای احمدآباد پنجه و از جنوب به کوههای روستاهای بخش سنقر کلیایی (حسین آباد و گرگین دره) می رسد. روستای چاغربلاغ طبق سر شماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۰ ۵۲۲ نفر (۱۳۰خانوار) جمعیت دارد. شغل مردم روستا اکثریت کشاورزی و دامداری سنتی و کار در شهرهای بزرگ به صورت فصلی می باشد.

روستای کارند

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای کارند

روستای کارند از توابع شهرستان بهمئی در بخش گرمسیری استان کهگیلویه و بویراحمد واقع شده است و از لحاظ موقعیت مکانی در مرز دو استان کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان قرار دارد. این روستا در موقعیتی کوهستانی واقع شده و از اطراف آن می توان چشم انداز زیبایی از کوههای سر به فلک کشیده زاگرس را مشاهده نمود. در حقیقت روستای کارند بوسیله زاگرس زیبا احاطه و محصور شده است.

معرفی روستای گنجان

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای گنجان

گنجان یکی از روستاهای زیبای رابر کرمان است که در 170 کیلومتری شهرستان کرمان واقع است. این روستا از سمت شمال به کوه شاه و لاله زار، از شمال غربی به سیه بنوئیه، از غرب به ننیز، از جنوب به گلینوئیه، از جنوب شرقی به جواران و باب گلوئیه، از شرق به راین و از شمال شرقی به شیرینک و چهار تاق منتهی می شود. شغل اصلی مردم کشاورزی دامداری و زنبورداری است. گنجان دارای آب و هوای سرد و معتدل است.

روستای بیدرواز

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای بیدرواز

بیدرواز روستایی از توابع بخش نوسود شهرستان پاوه در استان کرمانشاه است که در دهستان سیروان واقع است. طبق سرشماری سال 85 این روستا تعداد 24 خانوار و 52 نفر جمعیت دارد.

معرفی روستای اسطلخ کوه

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای اسطلخ کوه

روستای اسطلخ کوه روستایی است جزء دهستان خورگام و بخش خورگام شهرستان رودبار که در جنوب گیلان واقع شده است. روستای اسطلخ کوه دارای آب و هوای معتدل کوهستانی است و ارتفاع از سطح دریای آن بالغ بر 2000 متر می باشد و مردمان آن به کار زراعت و دامداری مشغولند. تعداد خانوار ساکن در این روستا طبق سرشماری سال 1390، 64 خانوار است و جمعیت آن حدود 170 نفر می باشد.

معرفی روستا| معرفی و اخبار جدید روستا | دیدنی های روستاهای ایران | خبر های جدید روستا| عکس طبیعت روستا |

میانرز

روستاهای جدید

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستای میانرز
غذاهای محلی

غذاهای محلی

آهنگ های محلی

سایت روستای میانرز

معرفی روستا

خبر های جدید روستا

دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستاهای جدید
معرفی و اخبار جدید روستا
روستا معرفی و اخبار جدید روستا آهنگ های محلی غذاهای محلی دیدنی های روستاهای ایران خبر های جدید روستا اطلاع رسانی روستا معرفی و اخبار جدید روستا
روستای میانرز.میانرز.معرفی و اخبار جدید روستا.اخبار جدید روستا