close
تبلیغات در اینترنت
فاتولز – جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
میانرز|اطلاع رسانی روستا|معرفی و اخبار جدید روستا - 4

معرفی و اخبار جدید روستا

اطلاع رسانی روستا

میانرز,روستای میانرز

روستا,خبر های جدید روستا

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران
معرفی روستاهای ایران

اعلانات سایت
روستای شاهملکی

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای شاهملکی

روستای شاهملکی در 30 کیلومتری شهر کرمانشاه و 8 کیلومتری بزرگراه معروف کرمانشاه به بیستون قرار دارد. روستای شاهملکی 600 نفر و بیش از 100 خانوار جمعیت دارد. این روستا از سمت غرب در فاصله 2 کیلومتری کوه قرارگرفته و اگر 1 کیلومتر به سمت شرق روستا حرکت کنیم به رودخانه گاماسیاب برمیخوریم. عمده محصولات کشاورزی روستا شامل گندم، جو، نخود، ذرت، پیاز و گوجه فرنگی می باشد.

روستای پیلابور

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای پیلابور

روستای پیلابور از توابع بخش دیلمان شهرستان سیاهکل استان گیلان می باشد. آب و هوای پیلابور کوهستانی بوده و در اغلب اوقات سال با بارش همراه است. زبان مردم این روستا مثل تمام مردان آن ناحیه گالشی نام دارد که شبیه به گیلکی است. نزدیکی روستا به جنگل زیبایی خاصی به پیلابور داده است.

روستای سقالکسار

جمعه 02 شهريور 1397

معرفی روستای سقالکسار

روستای سقالکسار یکی از روستاهای زیبای استان گیلان است که در ۱۵ کیلومتری جنوب شهر رشت و بین راه آقاسید شریف تا جیرده واقع است. این روستا یکی از روستاهای دهستان لاکان از بخش مرکزی شهرستان رشت است. جمعیت این روستا 584 نفر است. شغل بیشتر اهالی روستا کشاورزی (کشت برنج)، پرورش ماهی گوشتی و قرمز و پرورش دام است

روستای قطرم

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای قطرم

روستای قطرم از توابع بخش مرکزی شهرستان بافق و در فاصله 46 کیلومتری جنوب شرقی شهر بافق واقع است. این روستا از نظر موقعیت جغرافیایی در عرض 31 درجه و 23 دقیقه شمالی و طول 55 درجه و 48 دقیقه شرقی قرار دارد و از نظر موقعیت طبیعی در دامنه غربی کوههای باجگان و در ارتفاع 1540 متری و در دره ای کوهستانی قرار گرفته است. این روستا از نظر قدمت و پیشینه تاریخی از نخستین کانونهای زندگی و تجمع انسانی در منطقه است و بر طبق بعضی از منابع این روستا قبل از پیدایش تمدن کاریزی وجود داشته است.

معرفی دهستان سخوید

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی دهستان سخوید

دهستان سخوید از توابع بخش نیر شهرستان تفت استان یزد است که در جنوب یزد واقع شده است. این دهستان به خاطر قرار گرفتن در دل کوه و وجود دشت در ضلع جنوب آن دارای فضایی بکر و هوای معتدل کوهستانی می باشد. قدمت این منطقه بیش از 1500 سال تخمین زده می شود. اهالی اولیه این منطقه قبلا زرتشتی بوده اند که هنوز هم آثار دخمه ها و آتشکده های آنان باقی است.

روستای پیروز (پری)

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای پیروز (پری)

روستای پیروز (پری) از توابع بخش زند شهرستان ملایر در 27 کیلومتری جنوب شرقی شهر ملایر و 95 کیلومتری شهر همدان قرار دارد. این روستا از غرب به کوه نار، از جنوب به کوه بیبی فقیره، از شمال شرقی به کوه قمبری و از جنوب غربی به دره پریدر محدود می شود. روستای پری زادگاه وکیل الرعایا کریم خان زند می باشد.

روستای کفترکار

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای کفترکار

روستای کفترکار یکی از روستاهای منطقه ی هزارجریب بهشهر در استان مازندران است. این روستای کوچک منظره های طبیعی بسیار بسیار زیبایی دارد. روستای بیشه بنه، کیاسر و وزوار در اطراف کفترکار واقعند. یکی از مکان های زیارتی این روستا امامزاده لرما است.

معرفی روستای خلیفه کندی

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای خلیفه کندی

روستای خلیفه کندی از توابع دهستان بیات، بخش نوبران شهرستان ساوه در مختصات جغرافیایی °۴۹٫۳۶ درجه شرقی و °۳۴٫۰۹ درجه شمالی واقع است. طبق سرشماری سال 85 این روستا 270 نفر جمعیت دارد. مشاغل عمده این روستا کشاورزی و دامداری است و محصولات آن شامل گندم، گردو، بادام، زدآلو، سیب و انگور می باشد.

معرفی روستای اسلام محله

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای اسلام محله

روستای اسلام محله از روستاهای دابوی شمالی بخش سرخ رود شهرستان محمودآباد است. تعداد 565 نفر در قالب 170 خانوار در این روستا زندگی می کنند. فاصله این روستا تا جاده سرخ رود به آمل 5 کیلومتر، تا جاده اصلی محمودآباد به فریدونکنار 5 کیلومتر و تا شهر محمودآباد 23.5 کیلومتر است.

روستای گردنبری سفلی

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای گردنبری سفلی

گردنبری سفلی روستایی است از توابع بخش لاله آباد شهرستان بابل استان مازندران که طبق سرشماری سال 1385 جمعیت آن 306 نفر و 72 خانوار بوده است. شغل مردم این روستا کشاورزی، دامداری، باغداری می باشد. این روستا از شمال به روستای شهید عبدالله، از جنوب به روستای آردکلا، از شرق به روستای پهنه ور، از غرب به روستای کلنگاه، از شمال شرقی به روستای اسب شورپی و از جنوب شرقی به روستای میاندسته می رسد

معرفی روستای نوایی کلا

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای نوایی کلا

نوایی کلا روستایی در 15 کیلومتری غرب شهرستان بابل و 18 کیلومتری شرق آمل است که در 3 کیلومتری جنوب جاده جدید بابل به آمل و 4 کیلومتری جاده قدیم بابل به آمل قرار دارد. این روستا دارای 200 خانوار ساکن دائم بوده و جمعیت ساکن آن 760 نفر می باشد. شغل اکثر ساکنین این روستا کشاورزی است و تقریبا 10 درصد نیز دارای دامداری سنتی می باشند. ان روستا دارای 214 هکتار زمین کشاورزی و باغ مرکبات می باشد.

روستای محسن آباد

سه شنبه 30 مرداد 1397

معرفی روستای محسن آباد

روستای محسن آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان بهشهر است. شغل اکثر مردم این روستا همانند روستاهای مجاور آن کشاورزی و دامداری است و محصولاتی مانند گندم؛ جو؛ لوبیا و غیره توسط کشاورزان تولید می شود. پرورش گاو؛ گوسفند؛ بز و مرغ نیز در روستا رواج دارد. روستاهای مجاور محسن آباد روستای غریب محله؛ روستای لایی؛ روستای واودین و روستای سورک می باشند.

معرفی روستا| معرفی و اخبار جدید روستا | دیدنی های روستاهای ایران | خبر های جدید روستا| عکس طبیعت روستا |

میانرز

روستاهای جدید

طبیعت و دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستای میانرز
غذاهای محلی

غذاهای محلی

آهنگ های محلی

سایت روستای میانرز

معرفی روستا

خبر های جدید روستا

دیدنی های روستاهای ایران

اطلاع رسانی روستا

روستاهای جدید
معرفی و اخبار جدید روستا
روستا معرفی و اخبار جدید روستا آهنگ های محلی غذاهای محلی دیدنی های روستاهای ایران خبر های جدید روستا اطلاع رسانی روستا معرفی و اخبار جدید روستا
روستای میانرز.میانرز.معرفی و اخبار جدید روستا.اخبار جدید روستا